Multiplayerová beta Warcraft 3: Reforged začala. Jak se do ní dostat?

Warcraft 3: Reforged už je v pokročilé fázi vývoje, přesto však překvapila rychlost, s jakou byl spuštěn multiplayerový betatest, který však bude zpočátku poměrně omezený. Je limitován na rasy lidí a orků a hry 1 proti 1 a 2 proti 2. Rasy nemrtvých a nočních elfů, stejně jako další herní varianty, přibudou v dalších týdnech.

Aktuální kolo betatestu Warcraft III: Reforged bude uzavřené, a tak se do něj dostanou pouze vybraní hráči. Prioritní vstupenku si zajistí ti, kdo si předobjednají edici hry Spoils of War. V dalších vlnách by pak pozvánku měli obdržet i ti hráči, kteří si předobjednali standardní edici remaku Warcraftu 3.

Velkou předností přepracovaného Warcraftu III, který se stále těší velmi aktivní komunitě, bude výrazně vylepšený World Editor, ve kterém budou moct tvůrci vytvářet nejen nové mapy, ale rovnou jedinečná univerza. Výhodou je, že v Reforged budou fungovat mapy vytvořené pro původní verzi.

Warcraft 3: Reforged by měl vyjít v první polovině příštího roku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na