Monster Hunter World: Iceborne vyjde na PC začátkem roku

Dne 9. ledna 2020 se konečně dočkáme přídavku Monster Hunter World: Iceborne i na počítačích. Capcom si připravil krátké video, kde odhaluje nejenom datum vydání, ale láká i na nová monstra a ukázky soubojů. Přibude příběh odehrávající se po konci původní hry, nové pohyby, zbraně, monstra a další věci.

Trailer ukazuje prostředí zmrzlého světa a dozvídáme se i několik podstatných informací o fungování. Hra bude mít nově podporu DirectX 12, ultra širokých obrazovek a 4K rozlišení. Dále vývojáři slibují zrušení fps limitu a vylepšení ovládání s pomocí klávesnice a myši.

Původní Monster Hunter: World vyšel na PC 9. srpna 2018 a zatímco konzoloví hráči se přídavku Iceborne dočkali už letos v září, na počítačích musíme ještě chvíli vyčkat. Iceborne bude dostupný na Steamu. V rámci předobjednávky je možné získat set brnění Yukumo, které sice změní podobu vaši postavy, ale zachová statistiky původního brnění. Od stejného data jako samotný přídavek půjde zakoupit i Master Edition, kde dostaneme Monster Hunter: World, Iceborne a brnění Yukumo. Cena přídavku je stanovena na 49,99 EUR v Deluxe edici a 39,99 EUR za základní edici.

Monster Hunter World: Iceborne – PC trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 4]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na