Úchvatné počasí ve Flight Simulator 2020. Podívejte se na video

Tvůrci chystaného Flight Simulatoru 2020 si připravili nové video, ve kterém představují efekty počasí. V přibližně desetiminutovém příspěvku se nepodíváte jen na záběry ze hry, ale dozvíte se také detaily o vzniku herního světa. Kreativní ředitel David Dedeine se pak vyjadřuje ke komplexnímu propočítávání povětrnostního systému. Pro autory z vývojářského studia Asobo hraje velkou roli, protože ve hře chtějí dosáhnout maximální míry realismu.

V rámci systému počasí ve Flight Simulator 2020 zohledňují autoři kromě jiného atmosféru, vlhkost vzduchu a vítr. Efekty se pak projevují nejen na samotném letadle, ale také v kokpitu. Hráč by měl konkrétní povětrnostní podmínky opravdu pocítit a spolu s tím také související výzvy, které různé počasí přináší.

Flight Simulator 2020 počítá také s automatickou implementací počasí z různých míst světa. Pokud tak někde budou probíhat monzunové deště, můžete si tuto situaci vychutnat přímo ve hře.

Flight Simulator 2020 vyjde v roce 2020 na PC a Xbox One.

Flight Simulator 2020 – počasí

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na