Nejúspěšnější film v nejoblíbenější hře současnosti. To je Avengers: Infinity War ve Fortnite

Vývojářské studio Epic Games si pro fanoušky online hitu Fortnite připravilo velké překvapení. V nejnovějším updatu jim totiž poskytlo speciální mód, ve kterém se mohou stát samotným Thanosem, tedy hlavním padouchem veleúspěšného snímku Avengers: Infinity War, který je momentálně v kinech.

Nový herní mód se jmenuje Infinity Ganutlet Limited Time Mashup. Jak už jeho název napovídá, Thanosova slavná rukavice se zde stává hlavní zbraní. Je umístěna na náhodném místě na mapě, a kdo se jí zmocní jako první, má hodně dobré karty. V předloze s ní Thanos může ohýbat čas nebo rovnou celou realitu.

Jedním z důvodů, proč se spojily dvě velké značky současnosti, je vášeň režisérů Avengers, kterými jsou bratři Joe a Anthony Russo, pro hraní Fortnite. V průběhu prací na filmu si hru prý často pustili a užili si nelítostné partie.

Infinity Ganutlet Limited Time Mashup je k dispozici pro Fortnite ve všech verzích, tedy na PC, Playstation 4, Xbox One a iOS.

Fortnite Avengers Infinity War Gauntlet – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na