Neplaťte za zboží hned, ale až za 45 dní. Twisto vám navíc dá 500 Kč jen tak

Však to znáte. Vydávat peníze za zboží ve chvíli jeho nákupu je sice běžné, ale je to tak trochu opruz. Chcete si přeci pořizované produkty nejprve osahat, a pokud vám nebudou vyhovovat, pak je třeba i vrátit. A navíc – kdo má mít pořád „po kapsách“ dostatek prostředků na vše, co si chce zrovna koupit. Vždyť výplata přijde třeba až za dva týdny. Odpovědí na všechny tyto problémy je česká fin-techová služba jménem Twisto.

Twisto začínalo právě jako prostředek pro odložené platby a tuto funkcionalitu nabízí stále. Jednoduše si na jednom z partnerských obchodů, kterých je stále více, nakoupíte a zaškrtnete možnost Twisto Pay. Peníze za zboží pošle obchodníkovi Twisto a po vás je bude chtít až za 14 dní v případě, že nemáte registraci a dokonce až za 45 dní, když si zřídíte Twisto účet. Po výzvě k úhradě peníze jednoduše kartou nebo převodem pošlete Twistu, které za tuto službu nechce ani korunu.

Už to je velmi příjemné, jenže Twisto neusnulo na vavřínech a své služby neustále rozšiřuje. Dnes už tak umí v podstatě nahradit běžný bankovní účet a přidává ještě leccos navíc.

Speciální nabídka pro čtenáře magazínu Gamebro.cz: registrujte se do služby Twisto a získejte 500 Kč na svůj účet. Případně zadejte promokód GAMEBRO.

Co ještě Twisto umí?

 • Twisto karta
 • Twisto Split
 • Twisto Snap
 • Rozložení platby do splátek
 • Nejlepší kurz
 • Cashback z nákupů
 • Cestovní pojištění

Pojďme si to rozebrat hezky podrobně.

Twisto karta

Pokud se do Twista zaregistrujete a začnete využívat všech jeho výhod, obdržíte také skvělou platební kartu, která je napojená na přehlednou a vychytanou aplikaci, jež vám poskytuje veškerý přehled o platbách a výdajích v reálném čase.

Výhodou Twisto karty je jednoznačně skutečnost, že není napojena na váš bankovní účet, ale na zdroje, které vám do užívání poskytne Twisto. Pokud by se náhodou stalo, že kartu ztratíte, nic se neděje – vaše peníze na účtu nic neohrozí a svou kartu můžete v aplikaci okamžitě zablokovat. Není třeba nikam volat.

Nejlepší kurz pro cizí měny

S platbami Twisto kartou souvisí jedna z jejích největších výhod. A tou jsou skvělé směnné kurzy, které oceníte v případě, že nakupujete přímo v cizině nebo na některém ze zahraničních eshopů. Na rozdíl od bank totiž Twisto skrytě nevydělává na nevýhodných kurzech, ale poskytuje rovnou ty nejlepší, kterým se také říká mezibankovní. Jsou to jednoduše ty kurzy, ze které mezi sebou peníze směňují banky. A vězte, že oproti těm, které máte na své bankovní kartě to může být velký rozdíl. Twisto garantuje, že na každé platbě ušetříte minimálně 3 %. Může to ale být klidně dvojnásobek. Pakliže platíte třeba za hotel v přepočtu 5000 Kč, ušetříte minimálně 150 Kč, ale spíše více. Spočtěte si výdaje za celou dovolenou a zjistíte, že takhle ušetříte třeba na skvělou večeři.

Cestovní pojištění

Pakliže si ve svém Twisto účtu aktivujete tarif Premium, který stojí slušných 99 Kč měsíčně, odmění vás Twisto velmi kvalitním cestovním pojištěním, které je aktivní neustále. Nemusíte se tak o nic starat a dostanete špičkové pojištění od společnosti Uniqa zdarma. A teď to nejlepší – pojištění se nevztahuje pouze na vás, ale rovnou na celou vaši rodinu.

Twisto Split

Tohle je velmi moderní vychytávka, kterou vám jen tak nějaká banka či služba neposkytne. Určitě znáte situaci, kdy sedíte s kamarády v hospodě a při placení se vám nechce s kartou chodit jednotlivě k baru a vypočítávat, co kdo zrovna měl. Přesně tento problém řeší Twisto Split. Celou útratu zaplatí jeden člověk, který potom částku ve své aplikaci libovolným způsobem rozdělí mezi ostatní. Těm přijde do jejich appky zpráva, kolik mají zaplatit, což odbudou jedním dotykem a vše je vyrovnáno.

Twisto Snap

Funkce, kterou na Twistu opravdu oceňuji, je jeho Snap. Každý měsíc mi chodí nejrůznější faktury, ať už za elektřinu, internet nebo pojištění domácnosti. Zvykl jsem si je všechny přeposílat Twistu, které je za mě z prostředků, které mi poskytuje, uhradí. I na tyto platby se vztahuje možnost uhradit je v dalším vyúčtování, tedy maximálně za 45 dní. Faktury Twistu můžete vyfotit do aplikace nebo poslat na email plati@twisto.cz. Oni už se o ně postarají a informují vás o tom, že je vše uhrazeno.

Twisto Splátky

Může se stát, že vám okno 45 dnů, kdy čerpáte bezúročné okno, nemusí stačit. I na to má Twisto odpověď. Každou platbu nad 3000 Kč totiž můžete rozdělit do splátek, které pak můžete platit klidně celý další rok. Pravda, tato služba už není zdarma a Twisto si řekne o určitý úrok, ale z kůže vás nesedře.

Cashback z nákupů

Každé procento se počítá a v tomto ohledu potvrzuje Twisto pověst nenahraditelného pomocníka při nakupování. Spolupracuje s mnoha eshopy, které vám poskytnou několikaprocentní slevu, takzvaný cashback, pokud na ně vstoupíte ze speciálního linku, který najdete v sekci Výhody. Například oblíbený Booking.com vám pošle zpět až 4 % z ceny ubytování. Najdete tu ale také obchody jako Notino, AliExpress nebo Pilulka.

500 Kč do začátku na cokoliv

A teď to nejlepší. Pokud se do služby Twisto zcela zdarma registrujete pod tímto odkazem, případně do příslušného pole při registraci zadáte promokód GAMEBRO, máte nárok na odměnu ve výši 500 Kč. Za pár minut slušný vývar, co říkáte? Navíc je dost velká pravděpodobnost, že si vás Twisto svými vychytávkami získá. Dejte mu šanci.

Twisto mohu na rozdíl od konkurenčního Revolutu, který rád zadržuje vaše vlastní peníze, doporučit. Dnes už ho používám jako primární platební způsob.

9.5

Hodnocení

9.5/10

Klady

 • Možnost platit za zboží později
 • Velmi schopná Twisto karta s pojištěním
 • Twisto za vás platí faktury
 • Špičkové směnné kurzy

Zápory

 • Úvěrový limit by mohl být vyšší
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vietrak
Host
Vietrak

Uprimme, kdysi davno pred lety, kdyz jsem koncil studium a zacinal v jedne ze svych prvnich praci jsem jejich sluzby vyuzil. Vsechno v poradku a bez problemu, nemam co vytknout. Ovsem je na kazdem cloveku samotnem jak moc svedomity bude. Twisto dokaze pomoci, ale verim, ze taky dokaze zivot pekne skomplikovat v pripade nezaplaceni svych zavazku. Tam bych se uz potom nedivil nejakym exekucim a praktikam u kdejake firmy nabizejici finacni sluzby. Ale pokud je clovek svedomity a vi, ze sve zavazky splati tak proc ne. Zadny zlo to urcite nebylo. Aspon ne tedy pro me.