Netflix chystá animovaný seriál na motivy Splinter Cell

Foto: Ubisoft

Netflix a herní gigant Ubisoft budou společně pracovat na animované adaptaci hry Splinter Cell. Na místě výkonného producenta a scénáristy se objeví Derek Kolstad, který je známy především jako autor scénářů pro filmy s Johnem Wickem. Podle současných informací si Netflix objednal dvě sezóny, které budou rozdělené na 16 dílů. O dalších detailech se Netflix, Ubisoft a také Kolstad odmítli vyjádřit.

Animovaný seriál nebude prvním pokusem dostat Splinter Cell na filmové plátno. Už před osmi lety se totiž mluvilo a celovečerním filmu, kde se měl v hlavní roli agenta Sama Fischera objevit Tom Hardy. V současnosti je ale projekt pravděpodobně pozastavený a nejsou k němu žádné další informace.

Špionážní sérii Splinter Cell z pera Toma Clancyho tvoří sedm her a několik knih . První hra vyšla už v roce 2002. Sledovala příběh tajného agenta Sama Fischera a mezi hráči byla velice oblíbená. Prozatím poslední díl dorazil v roce 2013 a nesl podtitul Blacklist. Kromě toho se ovšem Fischer objevil v malých rolích ve hře Ghost Recon Wildlands a Ghost Recon Breakpoint. Doufejme tedy, že Ubisoft nad značkou ještě úplně nezlomil hůl.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na