Scott Pilgrim se v roce 2021 vrátí na počítače a herní konzole

Ubisoft oznámil datum návratu hry Scott Pilgrim vs. The World: The Game na obrazovky i televize. 2D „rubačka“ s pixel artovou grafikou se dočká svého znovuzrození včetně obou dříve vydaných DLC. Vydání je plánované na 14. ledna 2021. Hra vyjde kromě PC také pro PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a Google Stadia.

Titul původně vyšel už v roce 2010, i když šlo pouze o digitální verzi, a ještě k tomu jenom pro tehdejších konzole Xbox 360 a PlayStation 3. V té době také vstoupil do kin film Scott Pilgrim vs. The World od režiséra Edgara Wrighta. Nicméně v obou případech šlo o adaptaci komiksové série Scott Pilgrim se stejnojmennou hlavní postavou. Kreslenou předlohou je inspirovaná i vizuální stránka hry. Jenže během roku 2014 byl titul i s DLC odstraněn z Xbox Live a PlayStation Network. Co za tím skutečně stálo se veřejnost oficiálně nedozvěděla, avšak podle spekulací šlo o problémy s licencí.

Ve hře bude možné hrát kromě samotného Scotta i za některého z jeho kamarádů. Chybět nebude ani vylepšování unikátních schopností společně s rostoucí úrovní postavy. Kromě toho půjde zážitek ze hry sdílet s dalšími třemi hráči. Ubisoft totiž potvrdil online multiplayer a možnost hrát po místní síti.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na