Prosincové hry zdarma k PS Plus opět potěší

Foto: Sony

Držitelé Playstation Plus se mají opět na co těšit, jelikož je čeká hned trojice her a žádná z nich není vůbec špatná. Dokonce jsme se dočkali hry, která teprve vyjde společně se spuštěním prosincových her zdarma. To samé bylo třeba u hry Fall Guys: Ultimate Knockout a naposledy u hry Bugsnax pro PS5.

Ať už Sony, nebo Microsoft byli většinou v prosincové nabídce her pro předplatitelé jejich prémiových služeb štědrý, letos je situace trošku jiná, hlavně na straně Microsoftu. Zatímco Sony opět potěšila, tak Microsoft veškerou snahu dává do Game Passu a hry zdarma v rámci Games with Gold mají upadající tendenci a ani prosincová nabídka nenadchne.

Ale pojďme se podívat přímo na nabídku PS Plus. Hlavním tahákem je novinka Worms Rumble, tito bojovní červi se opět vrhají do akce, a to rovnou jak na PS4, tak ve vylepšené verzi pro PS5. Druhým titulem je multiplayerová hra od Electronic Arts, Rocket Arena , která není špatným titulem, ale zatím nedokázala zaujmout větší hráčskou veřejnost ke koupi a alespoň na systému PS4 by tento krok mohlo hru oživit a třeba tak přilákat i další hráče. Trojici uzavírá sice nepříliš kladně chválená open-world akce Just Cause 4, ale rozhodně spoustu hráčů zabaví.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na