NHL 20 představuje na videu nové funkce. Hvězdní hráči budou mít specifické střely

Ačkoliv pro našince může být série NHL tradičně tím nejzajímavějším, co z produkce EA Sports každý rok vychází, v globálním měřítku je tento sport spíše okrajovou záležitostí. Bohužel se mu tak nevěnuje tolik pozornosti jako například sérii FIFA nebo NBA a každoroční novinky jsou tak spíše skromné.

NHL 20 nabídne podle nejnovějšího traileru především plynulejší bruslení hráčů a také takzvané “signature shots”, což není nic jiného než specifický střelecký styl hvězdných hráčů jako je Alexandr Ovečkin, P.K. Subban nebo Auston Matthews, který se stal tváří letošního ročníku.

Celkově to ale na žádnou velkou revoluci nevypadá. Hráči se opět musí smířit už s poněkud letitým enginem, ze kterého už není pro tvůrce snadné vytřískat něco více. Stejně tak mohou PC hráči opět zapomenout na svou verzi. Je to přitom s podivem. Hokej má silnou základnu v Evropě, kde je PC hraní stále velmi populární. Ostatně, poslední finanční zpráva společnosti Ubisoft ukázala, že se počítače coby herní platforma ve velkém vrací v globálním měřítku.

NHL 20 vychází 13. září 2019, a to na Playstation 4 a Xbox One.

NHL 20 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Abby
Host
Abby

Stále čekám na PC verzi a stále se nemůžu dočkat. Tak snad konečně příští rok.