Nový Battlefield vyjde už příští rok. Vizuálně má být ohromující

Ačkoliv na oficiální potvrzení stále ještě čekáme, je takřka jisté, že pokračování Battlefieldu 1 vyjde v roce 2018. Tato informace padla na konferenci Electronic Arts ku příležitosti prezentace kvartálních výsledků.

Finanční ředitel firmy Vlake Jorgensen potvrdil, že se s dalším dílem oblíbené série Battlefield počítá na fiskální rok 2019. Ten ale není shodný s tím kalendářním a začíná už 1. dubna 2018. Do tohoto termínu se tedy v pohodě vejdou Vánoce 2018, které se jako termín vydání podobně velké hry nabízejí.

Otázkou zůstává dějiště

Práce na dalším Battlefieldu tedy podle všeho pokračují dobře. Jorgensen hru bez dalšího upřesnění označil za “vizuálně ohromující” a “velmi pohlcující”.

Velkou otázkou je, do jakého prostředí autoři hru umístí. Battlefield 1 hráče zavedl na bojiště první světové války – a byl v tom nebývale úspěšný. Nedá se však příliš očekávat, že by scénář nového dílu byl stejný – spíše se podíváme někam úplně jinam.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dusan
Host
Dusan

Nejlepsi hra..nechapu jak nekdo muze hrat jine sracky