Nový trailer strategie Stronghold Warlords představuje výbušniny

Nejnovější díl slavné strategické série Stronghold opouští prostředí evropského středověku a míří do Asie 12. století, kde si budete opět moct vybudovat vlastní pevnost. Už jen kulturní změna se ve Stronghold Warlords postará o odlišný pocit z hraní, než na jaký jsme v sérii, jejíž první díl spatřil světlo světa v roce 2001, zvyklí.

Vývojářské studio Firefly chce v novém pojetí hry představit nejen čerstvé prostředí, ale také herní inovace. Jednou z těch nejvýraznějších jsou přitom výbušniny, na jejichž schopnosti se můžete podívat v aktuálním traileru.

Ve Stronghold Warlords nemusíte spoléhat jen na na luky, kuše a balisty. Do své armády můžete zařadit také jednotky, které se umí ohánět zbraněmi na bázi střelného prachu. A takové dokáží bez problémů zlikvidovat celé skupiny nepřátel, stejně jako přimět zdi a věže ke zřícení. V traileru se pak seznámíte také s raketovou věží, případně různými výbušnými pastmi.

Stronghold Warlods má vyjít v příštím roce, a to na PC.

Stronghold Warlords – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na