15 minut hraní Cyberpunku 2077. Pohlaví postavy si ve hře nevyberete

Foto: Cyberpunk 2077

Konečně jsme se dočkali nových záběrů z hraní asi nejočekávanější hry současnosti – Cyberpunk 2077. Jde o patnáctiminutový sestřih demoverze, kterou vývojářské studio CD Projekt RED prezentovalo na veletrzích E3 2019 a Gamescom 2019 novinářům za zavřenými dveřmi. Nyní si tak můžete udělat obrázek sami a zhodnotit, zda řada kritických hlasů, jež po prezentacích zaznívaly, byla oprávněná.

Tip na článek:  Cyberpunk 2077 čelí drtivé kritice. Duchovní otec kyberpunku William Gibson ho nazval generickým reskinem GTA

Kromě toho jsme se také dozvěděli, že oproti původním plánům nebude v Cyberpunk 2077 možné zvolit si pohlaví hlavního hrdiny, což souvisí s vizí tvůrců, kdy v této době už bude pohlaví mnohem složitější záležitostí, což ostatně vidíme už na řadě kontroverzí v současnosti. Budete však mít možnost si na začátku vybrat typ těla, stejně jako hlas, kterým bude postava promlouvat k ostatním charakterům v otevřeném světě.

Cyberpunk 2077 vychází 16. dubna 2020 na PC, Playstation 4, Xbox One a Google Stadia.

Cyberpunk 2077 – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 1]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vietrak
Host
Vietrak

Pisete: “Kromě toho jsme se také dozvěděli, že oproti původním plánům nebude v Cyberpunk 2077 možné zvolit si pohlaví hlavního hrdiny…” Ja, ale ve videu vidim, ze je tam muz i zena… Na jinych webech pisi, ze moznost zvolit si pohlavi bude. Tak jak je to teda…?