Total War: Thrones of Britannia v novém traileru. Alfréd Veliký nechává kutálet hlavy

Fanoušci, kteří se těší na strategii Total War: Thrones of Britannia, se mohou pokochat novým trailerem, který ukazuje Alfréda Velikého v akci. Tento vládce doslova nechává kutálet hlavy, když se v bitvě u Edingtonu postaví armádě vikingských dobyvatelů.

Tento výchozí stav symbolizuje začátek celého příběhu, na který se fanoušci série mohou těšit. Ve známém stylu série Total War budete řídit své armády, rozvíjet pole své vladařské působnosti a tahat za politické a diplomatické nitky.

Vývojářské studio Creative Assembly se tak v Total War: Thrones of Britannia po výletu do světa Warhammeru vrací do historických reálií. Přesto však v trochu jiné podobě, než na kterou byli fanoušci dosud zvyklí.

Total War: Thrones of Britannia je prvním dílem podsérie, takzvané Total War Saga, která se zaměřuje na úžeji pojaté historické události. Ve vývoji už je ale i další zástupce “velkých” Total War – jen o něm zatím nic nevíme.

Total War: Thrones of Britannia – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na