Očekávaná akce Metro: Exodus si zakládá na scénáři. Bude dvakrát delší než v případě obou předchozích dílů

Milovníci kvalitních příběhů v akčních hrách by se rozhodně měli zaměřit na chystaný titul Metro: Exodus. Ten má totiž podle vývojářského studia 4A Games nabídnout velmi komplexní scénář. Už oba předchozí díly, tedy Metro 2033 a Metro: Last Light, po příběhové stránce vynikaly. Exodus chce jít ještě mnohem dále a samotný scénář tak bude dvakrát delší než první dva díly včetně přídavků. To pochopitelně neznamená přímou úměru v tom smyslu, že by celá hra byla dvakrát delší. Bude jen příběhově nabitější.

Fanoušci série se obávali částečně otevřeného světa, ve kterém se Metro: Exodus na rozdíl od přísně lineárních předchůdců bude odehrávat. Podle producenta hry Johna Blocha ale není třeba se ničeho bát, protože hra si podrží svůj důraz na vyprávění příběhu. V tomto ohledu by autoři rádi dosáhli zcela nové úrovně.

Vedle známých postav jako je Anna a Miller narazíte v opancéřovaném vlaku, který se stane vaší mobilní základnou, na další zajímavé a propracované charaktery, se kterými se budete moct dát do řeči. Ve vlaku nesoucím jméno Aurora by se tak po čase měla rozhostit familiérní atmosféra.

Metro: Exodus vychází 22. února 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
NicCo BychNevěděl
Host
NicCo BychNevěděl

jde to poznat.