Ochrana Assassin’s Creed: Origins drží. Piráti se jí nemohou dostat na kobylku

Assassin’s Creed: Origins je pro společnost Ubisoft pravděpodobně nejdůležitějším titulem roku a dostal tak odpovídající ochranu před ilegálním kopírováním.

Přitom piráti v současné době opět začali představovat velké nebezpečí. V minulých letech na ně platila protipirátská ochrana Denuvo, ovšem i tu se v poslední době daří překonávat. Ubisoft tak neponechal nic náhodě a už ne tak spolehlivé Denuvo doplnil ještě další ochranou VMProtect a také vlastními ochrannými mechanismy v rámci digitální platformy Uplay, přes kterou je Assassin’s Creed: Origins (recenze) spouštěn.

Velká zátěž pro procesor

Vypadá to, že tato kombinace funguje dobře, protože se dosud žádné pirátské skupině nepodařilo hru takzvaně “cracknout” a pustit jí na internet. Od vydání uplynul už měsíc, což je pro hru v drtivé většině případů to nejdůležitější období, které rozhoduje o úspěchu a neúspěchu. Assassin’s Creed: Origins je jako úspěch hodnocen už dnes, když v prodejích překonává své předchůdce Unity a Syndicate.

Účinná protipirátská ochrana má ale pravděpodobně negativní dopad na poctivé hráče. Kombinace tří bezpečnostních mechanismů totiž podle všeho vede k o 40 % vyšší zátěži procesoru, kterému tak nemusí zbývat dostatek sil na hru.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

6
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mates
Host
Mates

Horší je ten pokles výkonu procesoru. Kvůli tomu si to nekoupím, i když předchozí Assasíny mám koupené. Ale nové PC si kvůli tomu kupvat nebudu.

Petr
Host
Petr

Prolomí to jako vždy u Denuva se dokonce říkalo že bylo prolomený celkem rychle ale Ubisoft nabídl crackovacím skupinám úplatek aby se zvěřejněním počkali aby měli vyšší zisk.

Tonda Chytrý
Host
Tonda Chytrý

Držím pirátům palce!

Petr Novák
Host
Petr Novák

Jako že krást je OK ?

david
Host
david

tohle píšou jenom děti. normální člověk si hru koupí.

Joky
Host
Joky

Normalny clovek si hru nekupi, za takychto podmienok.
No a na Androide su super zdieraci. Take Eternium, to aby
ste im kazdy mesiac dali polku z vyplaty, aby ste sa
dostali k lepsej vybave a neopakovali jeden level
do nekonecna.