Odhalení megalomanské online hry The Avengers se přiblížilo

V minulých měsících bylo kolem dosud neoznámeného megaprojektu na motivy Avengers, který je však dnes už veřejným tajemstvím, překvapivě ticho. Spekulovalo se pouze o tom, jakou roli budou hrát mikrotransakce a zda online titul nabídne také příběhovou část. Již velmi brzy bychom se ale měli dozvědět více.

Jak totiž uvedla společnost Google na svém twitterovém účtu, bude se její akce Google Developers Day účastnit také vývojářské studio Crystal Dynamics, ve kterém onlinovka podle slavných Avengers vzniká. Přestože to zatím nebylo potvrzeno, stále hlasitěji se mluví o tom, že právě tato scéna poslouží k velkému odhalení. Ostatně, celá akce bude mít pro hráče zajímavější rozměry než dříve. Kromě řady herních tvůrců tu Google pravděpodobně oznámí velkolepý vstup do herního byznysu prostřednictvím vlastní streamovací služby a také hardwaru.

Tip na článek:  Nové informace o hře na motivy Avengers. Zabaví na dlouhé roky

Google Developers Day se odehraje v úterý 19. března. Je to logické, protože poslední díl Avengers s podtitulem Endgame vstoupí do kin v dubnu a o značce se bude hodně mluvit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na