Online akce Rust nabízí s novým updatem motorové čluny. Těšit se můžete i na vrtulníkový event

Nový update pro oblíbenou akci Rust konečně přináší do hry vozidla, která hráči tak dlouho postrádali. Pokud byste ale čekali auta, budete zklamáni. Ta zřejmě tvůrcům připadala příliš nudná, a tak do hry přidali motorové čluny, které je nyní možné najít v pobřežních lokalitách. Poskytují prostor pro jednoho řidiče a tři pasažéry. Kromě toho je součástí updatu také helikoptérový event.

Motorové čluny ke svému provozu vyžadují palivo a na palubě najdete menší truhlu, do které si můžete uložit nějaké věci. Pakliže necháte loď venku příliš dlouho, může na ní dojít ke škodám. Proto byste si měli co nejrychleji obstarat nějaký ten přístřešek. Čluny se mohou samozřejmě také potopit a bude možné je opravovat.

To, že se v Rustu objeví lodě, ještě neznamená, že se k nim snadno dostanete. Budou totiž skutečně vzácné, v počtu přibližně 64 na server o 4000 hráčích. To znamená, že se o ně budou svádět poměrně tuhé bitvy. Pomocí člunu se dostanete na odlehlá místa, kde můžete pátrat po vzácných předmětech.

Legrace s vrtulníkem

Další obsahovou novinkou, kterou update Rust přináší, je takzvaný Chinook event. V tomto případě jde o neustále se opakující event s transportním vrtulníkem CH47. Ten se objeví před pobřežím a následně letí k bodu, kde má vyložit náklad. Předtím než tak učiní však útočí na hráče, kteří se mu přiblíží příliš blízko.

Hráči si následně mohou hodnotný náklad přivlastnit, ten je ale zabezpečen složitým otevíracím mechanismem. V průběhu lootování je tak zapotřebí bránit oblast před ostatními hráči. Celé je to ještě obtížnější, protože bedna je po vyložení označena naprosto pro všechny.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na