Online titul Paragon neuspěl. V dubnu svůj provoz ukončí

Jsou to zvláštní vyjádření. Ještě minulý týden vývojářské studio Epic Games tvrdilo, že vývoj herního projektu Paragon pokračuje dále. Teď však oznámilo, že ukončí její provoz k 26. dubnu tohoto roku. Zároveň hráčům slíbilo, že jim vrátí veškeré peníze za transakce učiněné ve hře.

Epic Games zjevně chtějí všechny své síly napnout do rozvoje Fortnite a zejména pak Fortnite: Battle Royale, kterému se nadmíru daří. Po odstřihnutí Unreal Tournament tak končí další projekt studia – Paragon, který spadá do žánru MOBA.

Oficiálním důvodem je to, že autoři nevěří tomu, že by v Paragonu dlouhodobě dokázali udržet tolik hráčů, kolik by bylo zapotřebí k jeho financování. Autoři litují toho, že tento krok museli učinit. Nechtějí však hráčům zůstat nic dlužní, a tak jim vrátí veškeré platby, které ve hře učinili. Neproběhne to však automaticky – o peníze se musíte přihlásit u podpory hry.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na