Vychází skvěle hodnocený podmořský survival Subnautica. Podívejte se na trailer

Survivalový titul Subnautica můžete hrát už od prosince 2014, kdy vstoupil do předběžného přístupu, přičemž vývojářské studio Unknown World svůj kus postupně pečlivě vylepšovalo, aby ho teď konečně mohlo oficiálně vydat.

Subnautica vám po ztroskotání umožní objevovat oceán vodní planety, který skýtá spoustu rozličných tvorů. Část z nich přitom není zrovna přátelská, a tak se před nimi budete muset chránit, případně proti nim bojovat. Stejně tak je třeba si zajistit pravidelný přísun kyslíku, potravy a tekutin. Kromě toho byste měli dbát na kontinuální vylepšování vaší výzbroje a postupné budování vlastní podmořské základny. Subnautica se pyšní otevřeným světem, ve kterém můžete po instalaci příslušné modifikace spolupracovat s dalšími hráči.

Subnautica vyšla 23. ledna pro PC. Majitelé Xbox One si na hotovou verzi budou muset ještě chvíli počkat, zatím však stále mají přístup ke Game Preview verzi, což je obdoba Early Accessu na Steamu. Autoři momentálně zvažují, zda budou do hry přidávat nový obsah prostřednictvím placených DLC.

Subnautica – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hawky
Host
hawky

“Subnautica se pyšní otevřeným světem, ve kterém můžete spolupracovat s dalšími hráči.” Jako vlastník hry se po tomhle tvrzení docela divím… co vím, tak co-op/MP pouze prostřednictvím modu, který není zrovna dokonalý.

Petr Novak
Host
Petr Novak

To je tak, kdyz autor clanku, hru o ktere pise, nehral a jen si info vygoogli. Je to trochu nefer pristup, ktery me zrovna na techto strankach fakt mrzi. Myslel jsem ze tenhle web je trochu jinde… (aspon ze si ten text podle toho opravil).
Co se hry samotne tyka, je to zatracene povedenej kousek, kterej si zaslouzi pozornost a mnohem obsahlejsi clanek nez ten, ktery vygooglil autor clanku.

David Sillmen
Admin

Ano, máte samozřejmě pravdu, opraveno.