Oznámena vesmírná strategie Battlefleet Gothic: Armada 2. Podívejte se na první trailer

V dubnu 2016 vyšel Battlefleet Gothic: Armada coby videoherní adaptace oblíbené stolní hry a jeho recenze byly vesměs pozitivní. Zjevně se úspěchu dočkal i u hráčů, protože společnost Focus Home Interactive představila druhý díl.

Po příběhové stránce naváže Battlefleet Gothic: Armada 2 na svého předchůdce a bude se soustředit na dvě události předlohy, které otřásly univerzem Warhammeru 40.000. Jde o 13. křížovou výpravu a takzvaný Gathering Storm. V prvním případě budou hrát hlavní roli létající bojové stanice, černé pevnosti, jejichž zcizení hráči v prvním díle nedokázali zabránit. Na začátku dvojky za to lidstvo bude muset zaplatit nemalou daň, kdy démonický velitel s jednou z těchto lodí zničí planetu Cadia.

Všech 12 frakcí

Nepřátele chaosu však v Battlefleet Gothic: Armada 2 však rozhodně nejsou bezbranní a v událostech Gathering Storm obdrží podporu. Prostřednictvím k životu přivedeného boha smrti Ynnead táhnou do bitvy vesmírní elfové Eldaři, stejně jako lidé pod vedením Roboute Guillimana. Battlefleet Gothic: Armada 2 by už v první vydané verzi měla obsahovat všech 12 frakcí stolní předlohy. Těšit se mohou zejména fanoušci prvního dílu, kterým chyběli Tyranidé nebo Necroni.

Autoři pro pokračování své vesmírné strategie slibují větší bitvy, vylepšený multiplayer, stejně jako nové prvky pro online mód a možnosti, jak si přizpůsobit vlastní flotilu.

Battlefleet Gothic: Armada 2 – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

No přesně takhle jsem se nechal napálit na steamu super videa,ale hra totalní srač** 😀 okamžitě jsem podal žádost o vrácení pěnez a steam jako vždy vrátil bez problému.Hru bych rozhodně fanouškum strategií nedoporučil.