Oznámen PixARK. Kombinuje Minecraft s Ark: Survival Evolved

Společnost Snail Games oznámila přípravy titulu PixARK, který ze všeho nejvíce připomíná mix Ark: Survival Evolved s legendárním Minecraftem. Jeho potenciál chtějí autoři od března zkoušet v rámci předběžného přístupu na Steamu a Xbox One.

Hráče v PixARK čeká svět plný nebezpečných dinosaurů, magických stvoření a napínavého dobrodružství. Patřit k tomu bude crafting a budování základny jako u velkého vzoru, ale nebudou chybět ani prvky klasického survivalu.

V editoru postav si můžete přizpůsobit postavu vlastním potřebám. Herní svět v PixARK bude stejně jako v Minecraftu procedurálně generovaný. V multiplayeru můžete spolu s přáteli založit kmen a vydat se společně na lov dinosaurů, případně zotročení obřích draků, na jejichž hřbetě pak můžete cestovat po světě.

Po velkém úspěchu Ark: Survival Evolved chtějí jeho autoři značku dále zúročovat, což by se v této kombinaci s milou grafikou mohlo podařit. Na rozdíl od původního Arku si PixARK navíc zahrají také hráči, kteří nemají tak nabušené sestavy. Jeho hardwarové nároky jsou totiž o poznání nižší.

PixARK – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na