Oznámen Warhammer 40.000: Mechanicus. Další ambiciózní tahová strategie ze známého univerza

Nový materiál pro všechny milovníky Warhammeru a tahových strategií: společnost Kasedo Games oznámila titul Warhammer 40.000: Mechanicus. Vývoj probíhá ve studiu Bulwark, které stojí například za tahovou strategií Crowntakers z roku 2014.

Hráč se vžije do role Magose Dominuse Faustiniuse, který velí nejpokročilejším jednotkám lidstva, které se jmenují Adeptus Mechanicus. Tito technologičtí kněží provádějí taktické operace, aby získali prastaré technologie z tajuplných hrobů na planetě Silva Tenebris.

Různé konce na základě rozhodnutí

Vaše jednotky budou v průběhu hry získávat upgrady, a to v podobě mechanických dílů, kterými nahradí své lidské slabosti a omezení. Tím pochopitelně získáte mechanické i taktické výhody v bitvách.

Systém vylepšování jednotek má být ve Warhammer 40.000: Mechanicus velmi propracovaný a umožní rozsáhlé změny vašich postav, kterými je budete moct přizpůsobit na míru vlastnímu hernímu stylu.

Příběh Warhammer 40.000: Mechanicus pochází z pera autora “Black Library”, Bena Countera. Některá z vašich rozhodnutí v průběhu hraní budou mít vliv na samotné ukončení příběhu.

Warhammer 40.000: Mechanicus vyjde koncem roku 2018, a to pro PC (Windows, Linux, Mac).

Warhammer 40.000: Mechanicus – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na