Oznámena survivalová akce Remnant: From the Ashes. Odehrává se v postapokalyptickém světě plném mytických kreatur

V příštím roce se až se třemi přáteli postavíte mytickým kreaturám v nově oznámené akci Remnant: From the Ashes. Odehrává se v chaotickém postapokalyptickém světě a vaším úkolem bude uniknout do jiné dimenze, kde se pokusíte zjistit, co vězí za invazí těchto podivných monster. Hru má na svědomí vývojářské studio Gunfire Games, které pracuje také na Darksiders 3.

Remnant: From the Ashes kombinuje prvky střílečky se survivalovými prvky. Každý ze světů nabízí nové výzvy a nebezpečí. Kreatury disponují v závislosti na prostředí různými schopnostmi a na hráčích je najít cestu, jak je porazit. Střetnete se přitom s nejrůznějšími typy, od obřích monster po početná hejna menších zlořádů.

V průběhu svého dobrodružství budete objevovat dynamické světy, ve kterých najdete jedinečné nepřátele, stejně jako unikátní výzvy. Budete získávat zkušenosti, zlepšovat se a vyvíjet stále nové strategie, jak přežít.

Remnant: From the Ashes - screenshoty
« 1 z 9 »

Pro vylepšení šancí na přežití je v Remnant: From the Ashes důležitá především kooperace. Pokud ochráníte obchodníky a doprovodíte je do jejich základny, můžete se těšit na cenné schopnosti a suroviny, které vám pomohou vyrobit nebo vylepšit zbraně či brnění. V týmu čtyř hráčů si hru užijete nejvíce, zejména když každý bude hrát za odlišný charakter.

Vydavatelem Remnant: From the Ashes je společnost Perfect World. Na trhu se má hra objevit v roce 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. V akci se poprvé ukáže na srpnovém veletrhu Gamescom v Kolíně nad Rýnem.

Remnant: From the Ashes – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na