Online akce The Culling 2 spektakulárně propadla. Pár dní po vydání už nemá žádné hráče

Tak tohle se šeredně nepovedlo. Vývojářské studio Xaviant si se svou online akcí The Culling 2 připisuje velký neúspěch a dost možná bude muset bojovat o svou existenci, protože takový propadák těžko někdo očekával. Pouhý měsíc po oznámení hry a dva dny po jejím překvapivém vydání spadla čísla aktivních hráčů na jednociferné hodnoty. Jednoduše řečeno: The Culling 2 po vydání, kdy by měl být zájem o titul nejvyšší, nehraje vůbec nikdo!

The Culling 2 je pokračováním Battle Royale akce a evidentně se chtěla svést na vlně úspěchu o tento žánr, kterému aktuálně vládnou Fortnite a Playerunknown’s Battlegrounds. Jenže jak se ukazuje, Battle Royale vás může vynést k výšinám, ale také nechat spektakulárně zkrachovat. Právě to druhé se stalo The Culling 2, která se z propadáku zřejmě už nevzpamatuje. Ostatně, v nejlepší chvíli se jí věnovalo 250 zároveň hrajících hráčů. A to je setsakramentsky málo.

Důvodem neúspěchu The Culling 2 patrně není jen smůla, špatné načasování nebo přesycený trh. Mnohem spíše si za něj mohou sami tvůrci, protože jejich práci na Steamu většina hráčů kritizuje. Titul má 88 % negativních hodnocení, což je těžké ustát.

Související články

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Online akce The Culling 2 spektakulárně propadla. Pár dní po vydání už nemá žádné hráče"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jindra Kyblík
Host

Wow, opravdu nečekané. Vlastně těhle skvělejch BR titulů je strašně málo no, a ještě méně jich má vyjít… Už padá i ten stupidní Fortnite a PUBG. Pokud ty ostatní studia mají alespoň zbytek inteligence tak se na těch dalších 10 “očekávaných” BR co maj vyjít her vy*serou. Nikdo už je stejně nechce.

TOPlist