Online akce The Culling 2 spektakulárně propadla. Pár dní po vydání už nemá žádné hráče

Tak tohle se šeredně nepovedlo. Vývojářské studio Xaviant si se svou online akcí The Culling 2 připisuje velký neúspěch a dost možná bude muset bojovat o svou existenci, protože takový propadák těžko někdo očekával. Pouhý měsíc po oznámení hry a dva dny po jejím překvapivém vydání spadla čísla aktivních hráčů na jednociferné hodnoty. Jednoduše řečeno: The Culling 2 po vydání, kdy by měl být zájem o titul nejvyšší, nehraje vůbec nikdo!

The Culling 2 je pokračováním Battle Royale akce a evidentně se chtěla svést na vlně úspěchu o tento žánr, kterému aktuálně vládnou Fortnite a Playerunknown’s Battlegrounds. Jenže jak se ukazuje, Battle Royale vás může vynést k výšinám, ale také nechat spektakulárně zkrachovat. Právě to druhé se stalo The Culling 2, která se z propadáku zřejmě už nevzpamatuje. Ostatně, v nejlepší chvíli se jí věnovalo 250 zároveň hrajících hráčů. A to je setsakramentsky málo.

Důvodem neúspěchu The Culling 2 patrně není jen smůla, špatné načasování nebo přesycený trh. Mnohem spíše si za něj mohou sami tvůrci, protože jejich práci na Steamu většina hráčů kritizuje. Titul má 88 % negativních hodnocení, což je těžké ustát.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jindra Kyblík
Host
Jindra Kyblík

Wow, opravdu nečekané. Vlastně těhle skvělejch BR titulů je strašně málo no, a ještě méně jich má vyjít… Už padá i ten stupidní Fortnite a PUBG. Pokud ty ostatní studia mají alespoň zbytek inteligence tak se na těch dalších 10 “očekávaných” BR co maj vyjít her vy*serou. Nikdo už je stejně nechce.