Oznámena komiksová retro akce Chains of Fury. Ve videu ohromuje zničitelnými levely

Polské vývojářské studio Cobble Games oznámilo novou střílečku z pohledu vlastní osoby Chains of Fury, která je kompletně laděná do komiksového stylu. Hra, která vzniká ve spolupráci s Art Games Factory S.A., na první pohled zaujme především zničitelnými úrovněmi. Tuto vlastnost přitom půjde kreativně využít v boji.

V Chains of Fury nečekejte žádný hluboký příběh. Podle tiskové zprávy se podíváte do zdevastované verze budoucnosti, ve které si zahrajete za krvelačného vojáka. Na Twitteru pak šéf Cobble Games, Krzysztof Orzedowski, citoval slova hvězdného Johna Carmacka, který má na svědomí série Doom a Quake: “Příběh ve first person akcích je jako příběh v pornu. Očekáváte, že tu bude, ale není moc důležitý.

Pro autory Chains of Fury je mnohem důležitější samotná hratelnost, ve které se inspirují od takových legend, jako je Doom nebo Duke Nukem 3D. Velmi svižný gameplay pak balí do povedené komiksové grafiky, která připomíná díla Mikea Mignoly, jenž se proslavil zejména Hellboyem.

Je tak jasné, že od konkurence se Chains of Fury velmi odlišuje. Zejména design úrovní, které budou z 80 % zničitelné, nabídnou netradiční zážitky. V prvním traileru se ostatně můžete podívat, jak si hrdina otevírá nové cesty skrz zdi, případně jak pohřbívá nepřátele pod padajícím stropem.

Kromě toho se můžete těšit na pořádný arzenál bláznivých zbraní, šest různých světů, multiplayerový mód s podporou split-screenu či metalový soundtrack.

Chains of Fury má vyjít ve 4. čtvrtletí příštího roku, a to pro PC a Nintendo Switch. Porty pro další konzole nejsou podle autorů vyloučeny.

Chains of Fury – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na