Oznámeno Jagged Alliance: Rage! Podívejte se na první trailer, nečekejte ale pokračování legendární dvojky

“Toto není Jagged Alliance 3.” Na toto omezení klade vydavatelská společnost THQ Nordic, pod jejímž novým labelem Handy Games Jagged Alliance: Rage! vyjde, značný důraz, což fanouškům této legendární série tahových strategií poněkud zamotává hlavu.

Ale už první trailer novinky podtrhuje to, co vývojářské studio Cliffhanger Productions říká zcela otevřeně: Jagged Alliance: Rage! bude spin-offem série v poněkud menších rozměrech, než na jaké jsme zvyklí z legendární Jagged Alliance 2. Hra zkrátka nabídne o něco méně možností než toto mistrovské dílo, což jeho fanoušky asi úplně nepotěší, na druhou stranu by to ke hře mohlo přilákat v dnešní době širší publikum.

Jagged Alliance: Rage! se bude odehrávat na tropickém ostrově, kde však nebudete mít k dispozici celou žoldáckou společnost, ale v akci se ocitnete pouze s omezenou partičkou spolubojovníků, s níž vytáhnete do boje proti osobní armádě drogového barona.

Jagged Alliance: Rage! slibuje tahové taktické bitvy namíchané s adventurními prvky, přičemž není zcela upřesněno, jak tato kombinace bude fungovat. Zahrát si budete moct v singleplayeru, stejně jako v kooperaci pro dva hráče.

Přesné datum vydání Jagged Alliance: Rage! zatím není známo, ale mělo by k němu dojít poměrně brzy, ještě v roce 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Doufejme, že se hra povede více než předchozí spin-off Jagged Alliance: Flashback z roku 2013, zatím si tím ale nejsme vůbec jistí.

Jagged Alliance: Rage! – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Spinoff apollo 11
Host
Spinoff apollo 11

Aha, takže to vlastně neni Jagged Aliance jenom se to tak jmenuje.
Tak to je dobrá zpráva, protože v tom případě zastupuju Jasona Stathama!
Sice to neni pravej Statham ale jen nějakej plešoun od vedle, nicméně jsem ho pojmenoval Jason Statham Rage, takže pokud byste někdo chtěl natáčet pokračování Kurýra, tak můžu dodat Stathama Rage za polovinu ceny toho pravýho!