Oznámeno Port Royale 4. Po sedmi letech nový díl obchodní strategie

Pokud se někdo domníval, že kdysi oblíbená série obchodních strategií Port Royale už je nenávratně ztracena, letošní Gamescom ho musel vyvést z omylu. Vydavatel Kalypso Media totiž atraktivním trailerem oznámil Port Royale 4.

Ve hře se zhostíte role ambiciózního fuvernéra jedné kolonie s cílem rozvinout malé karibské sídlo do opravdové obchodní metropole. Za tímto účelem spojujete produkční řetězce, propojujete podobně jako v Anno 1800 různé ostrovy do obchodní sítě a tvoříte obchodní cesty, abyste vydělali ještě více dukátů.

Díky tomu, že budete v Port Royale 4 postupně získávat slávu, otevřete si nové budovy a lodě, které můžete postavit. Zároveň nesmíte podcenit piráty, kteří nikdy nespí, ani konkurenty, kteří chtějí získat obchodní moc pro sebe. Proto je třeba něco z vydělaných prostředků investovat do válečné flotily.

Port Royale 4 - screenshoty
« 1 z 6 »

Zvláštností Port Royale 4 mají být tahově probíhající námořní bitvy. Budete tak mít dostatek času promyslet si taktické kroky a své nepřátele porazit chytrostí a nikoliv reflexy.

Za vývoj Port Royale 4 je zodpovědné vývojářské studio Gaming Minds, které cílí vydání na rok 2020. Těšit se mohou majitelé PC, Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Port Royale 4 – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na