Predator: Hunting Grounds vypadá jako béčková akce. Podívejte se na trailer

Pokud jste se nechali namlsat květnovým oznámením Predator: Hunting Grounds, za kterou stojí autoři Friday: The 13th ze studia IllFonic, možná vás záběry z hraní prezentované na Gamescomu trochu zklamou. Po úvodním filmečku ve vrtulníku, který navodil příjemnou atmosféru, se totiž děj přesouvá do džungle a začíná boj skupiny žoldáků proti predátorovi.

Na tom by nebylo nic špatného, jen kdyby celá akce nepůsobila dosti kostrbatě, což se týká jak pohybu vojáků, tak zvláštně působících střelných zbraní. Jde pochopitelně stále o rozpracovaný titul, ale na podobném videu by si autoři měli nechat záležet přeci jen více. Podle mého je na hře znát, že za ní stojí sice autoři oblíbené hry, ale nikoliv vysokorozpočtové produkce. Zjevně i prostředky na Predator: Hunting Grounds jsou omezené a pro Sony nepůjde o typický AAA titul, jako spíše snahu nabídnout hráčům více menších exkluzivit po vzoru Microsoftu.

Jinak je Predator: Hunting Grounds zástupcem asymetrických online akcí, ve které se jeden z hráčů zhostí role predátora a další se ho snaží zneškodnit. Predátor má pochopitelně jedinečné schopnosti, jako je speciální vidění a především možnost vertikálního pohybu.

Predator: Hunting Grounds vychází v příštím roce, a to exkluzivně na Playstation 4.

Predator: Hunting Grounds – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 1]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na