Oznámeno Streets of Rage 4. Jde o pokračování legendární série bojovek

Vedle Sonic the Hedgehog patří série Streets of Rage pravděpodobně k nejoblíbenějším titulům, které vyšly pro klasickou herní konzoli Sega Mega Drive. V roli různých postav jste vyrazili sami nebo s dalším spoluhráčem do ulic a bojovali zde proti kriminálníkům, a to hezky ve směru zleva doprava, dokud jste nenarazili na finálního bosse.

K tomu  jste mohli využívat relativně omezený repertoár úderů a kopů, které jste v kooperativním módu mohli obohatit o “partnerské pohyby”. Poslední díl Streets of Rage ale vyšel už v roce 1994 a od té doby fanoušci marně čekají na pokračování.

Koncem devadesátých let se objevily spekulace, že Sega chystá čtvrtý díl pro svou herní konzoli Dreamcast. Konkrétnějších informací, stejně jako hry samotné, jsme se ale nikdy nedočkali. O to překvapivější je aktuální oznámení francouzského vydavatele DotEmu, který chce na trh po 24 letech od třetího dílu uvést Streets of Rage 4. Za vývoj je zodpovědné studio Lizardcube.

Streets of Rage 4 - screenshoty
« 1 z 7 »

Zatím nevíme, kdy Streets of Rage 4 vyjde, ale předpokládáme, že se tak stane příští rok, a to pravděpodobně na Playstation 4, Xbox One a možná také Nintendo Switch. Co do hratelnosti se má Streets of Rage 4 silně orientovat na předchozí díly. Podívat se můžete na první trailer, stejně jako obrázky.

Streets of Rage 4 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na