Psychologický thriller Twin Mirror bude mít epizodickou formu. Podívejte se na nový trailer

Vývojářské studio Dontnod Entertainment se vpravdě rozjelo k velkým výkonům. Po úspěchu Life is Strange a následně velkého RPG Vampyr oznámilo nejen pokračování prvního jmenovaného titulu, ale překvapivě také další, zcela původní kousek – psychologický thriller Twin Mirror.

O něm jsme se nyní na Gamescomu dozvěděli především to, že bude vycházet epizodickou formou. Tento model si ostatně tvůrci vyzkoušeli už v sérii Life is Strange a evidentně jim vyhovuje. Ve Twin Mirror se vžijete do role novináře Sama, který se vydá na kamarádův pohřeb, po jehož skončení se začnou dít zvláštní věci. Sam se najednou probouzí a netuší, co se stalo. Jeho pouť za ztracenou pamětí přitom zahrnuje také přechody mezi dimenzemi, které jsou doprovázeny hlasem tajemného “dvojníka”.

Twin Mirror má vyjít v roce 2019 pod záštitou vydavatele Namco Bandai, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Podívat se můžete také na nový trailer.

Twin Mirror – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na