Oznámeno Wasteland Remastered. Legendární RPG z roku 1988 se dočká kompletního přepracování

Vývojářské studio inXile Entertainment oznámilo ku třicátému výročí vydání hry Wasteland takzvaný 30th Anniversary Bundle. Balíček bude obsahovat nejrůznější obsah týkající se tohoto legendárního postapokalyptického RPG, které mnozí považují za předchůdce Falloutu, ale především kompletní remaster původní hry z roku 1988.

Remasterovaná verze má přinést novou grafiku, která by si však měla udržet kouzlo původního zpracování Wastelandu. Kromě toho bude hra podporovat moderní systémy a rozlišení a nabídne také řadu komfortních funkcí v rámci ovládání. Dokončení remasteru je plánováno na začátek příštího roku, ale 30th Anniversary Bundle už je možné pořídit si teď.

Obsahuje novodobý Wasteland 1 a Wasteland 2 v edici Director’s Cut, ale také spoustu digitálního obsahu, který sestává z knih, artworků a soundtracku. Obsažena je také ukázka hudby pro Wasteland 3, který má vyjít v roce 2019. Edice stojí na Steamu standardně 37,99 EUR a jakmile vyjde Wasteland Remastered, bude do ní automaticky a bezplatně přidán.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na