PC verze Destiny 2 vyjde už za pár dní. Jaké má HW nároky?

Už jen pár dní a také PC hráči si budou moct zahrát multiplayerovou akci Destiny 2, kterou už si majitelé Xbox One a Playstation 4 užívají od září. Ve střední Evropě bude hra k mání 24. října od 19:00 a vedle základní hry bude k dispozici také Nightfall mód (Normal, Prestige a Guided Games).

V prvním týdnu (1. listopadu) po vydání bude zpřístupněn Raid a Trials of the Nine. Následně 7. listopadu bude zpřístupněn Raid v těžším Prestige módu a Guided Games. To jsou výzvy, které v jedné hře sjednocují začátečníky se zkušenými hráči.

Široké možnosti nastavení grafiky

Na PC portu spolupracovalo s Bungie studio Vicarious Vision. Své si k tomu řekla také společnost Nvidia, která navíc připravila podrobného průvodce různým nastavením grafiky a jeho vlivu na výkon hry. Zajímavý může být i pro majitele karet od AMD. Důležité jsou také HW požadavky PC verze.

Preload Destiny 2 už je možný od 18. října. Vzhledem k tomu, že jde o 36 GB, může se docela hodit mít hru staženou dopředu a ve chvíli vydání ji pouze aktivovat a začít hrát.

Destiny 2 jsme se na serveru Gamebro.cz věnovali opravdu podrobně. Nejprve jsme nabídli recenzi singleplayerové kampaně, abychom následně titul zhodnotili v kompletní recenzi.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na