Playstation 5 se má představit už zítra

Zatímco Microsoft představení své konzole nové generace Xbox Series X stihl ještě tak nějak včas, v případě Sony už to říct nelze. Svět ovládl strach z koronaviru a atmosféra pro nová oznámení není kdovíjak příhodná. Jenže tento tradiční výrobce konzolí potřebuje hráčům Playstation 5 zkrátka představit. Rozhodl se už nečekat a den D stanovil na 18. března.

V rámci videostreamu má hlavní systémový architekt Mark Cerny představit architekturu Playstation 5. Není sice potvrzeno, že Sony zveřejní hardwarové specifikace konzole, nicméně tento postup by se nabízel.

Mnoho dalších detailů známo není. Přenos začne v 17:00 našeho času a probíhat bude mimo jiné prostřednictvím PlayStation blogu.

Pravděpodobně ještě nepůjde o zevrubné odhalení této herní konzole. Je tak otázkou, zda uvidíme finální design zařízení. Spíše nepravděpodobné je pak zveřejnění ceny, která se nejspíš bude ještě přizpůsobovat tržním podmínkám, které budou panovat koncem roku, kdy má Playstation 5 vstoupit na trh.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na