Podívejte se na záběry z F1 2020 na nové trati v Hanoji, která patří k nejrychlejším

Foto: F1 2020

Vývojářské studio Codemasters prezentuje nové záběry z hraní chystaných závodů F1 2020. Ty jsou přitom zajímavé především proto, že umožňují nahlédnout podobu nové trati ve vietnamské Hanoji. Ostré kolo na Hanoi Street Circuit je v podání pilota Charlese Leclerca ze stáje Scuderia Ferrari.

Nový podnik v Hanoji je svým způsobem unikátní, protože kombinuje charakteristiky městského okruhu a klasické závodní trati. Jeho tvůrci se inspirovali legendárními okruhy, jako je Suzuka, Monako a Nürburgring. Na délce 5,613 kilometru nabízí trať celkem 23 zatáček. Patří přitom k nejrychlejším v kalendáři současné Formule 1.

Velmi zajímavé budou v Hanoji také zastávky v boxech. Zdejší trať totiž nabízí jednu z nejkratších boxových uliček v seriálu.

F1 2020 vychází 10. července 2020 na PC, Playstation 4, Xbox One a Google Stadia. Hráči, kteří si pořídí Michael Schumacher Deluxe Edition, dostanou přístup ke hře s třídenním předstihem.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na