Podváděli jste ve Falloutu 76? Napište esej na téma škodlivosti cheatování, jinak už si nezahrajete, vzkazují autoři

Bethesda v poslední době opět provedla velkou akci, v rámci které deaktivovala účty řadě hráčů Falloutu 76. Důvodem je především využívání externích prográmků, které ve hře nejsou povoleny a jež opatřují svým uživatelům výhody oproti ostatním hráčům.

Na sociálních sítích se někteří hráči Fallout 76 podělili o email, který jim společnost Bethesda v návaznosti na deaktivaci účtu zaslala. Stojí v něm standardní slova o tom, že používání podobného software odporuje podmínkám, jež hráči odsouhlasili, a proto má Bethesda plné právo jim znemožnit další hraní. Zajímavější je ale závěrečná pasáž. “Pokud s deaktivací účtu nesouhlasíte, rádi od vás budeme akceptovat esej na téma “Proč je používání cheatovacího softwaru špatné pro komunitu online hry”, kterou následně zhodnotí náš management.”

Bethesda zatím tyto své kroky oficiálně nekomentovala. Někteří hráči podobný postup kvitují s tím, že je poměrně vtipný. Další ale protestují, že jim byly účty deaktivovány neprávem. Pomocí zmíněných programů nezískávali žádnou výhodu oproti ostatním, ale bojovali proti grafickým chybám hry. Jak známo, ta se po technické stránce příliš nepovedla.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Elvis65
Host
Elvis65

To neni trest zakaz hraní 76 😀 😀 😀