Pornhub se může stát alternativou Youtube pro slušná videa. Google je příliš politicky korektní

Video platforma Pornhub je dobře známá všem konzumentům bezplatného obsahu pro dospělé. Stále častěji se na ní ale objevují také takzvaně normální videa, tedy taková, na která narážíte zejména na Youtube. 

Ačkoliv takové diskuze dříve vypadaly jako vtip, nyní Pornhub podle všeho skutečně vážně uvažuje o tom, že by se oficiálně rozšířil o takzvanou “safe for work” sekci, kde by zobrazoval výhradně “slušná” videa. Na Redditu to uvedla zástupkyně společnosti, která zároveň dodala, že zatím není vyřešen model financování takového projektu, aby byl pro firmu zaručeně profitabilní.

Spousta tvůrců videí začala v poslední době uvažovat o odchodu z Youtube nebo tak již učinili, ať už záměrně nebo nuceně. Tato platforma provozovaná společností Alphabet (Google) je totiž stále restriktivnější a například znemožňuje zobrazování reklamy u určitých typů videí a některá rovnou zakazuje. Naposledy šlo především o videa obsahující linky na prodejce zbraní nebo taková videa, která poskytovala návod na sestavení zbraní. Tento typ videí je přitom ve Spojených státech amerických velmi oblíbený a nic na tom nemění ani útoky šílených střelců, na něž právě Youtube reaguje.

Pornhub má přitom velmi robustní a Youtube podobnou platformu pro přehrávání videí, přičemž producentům obsahu pro dospělé nabízí i formy monetizace. Právě tím by mohl nalákat odpadlé youtubery, kterým tato platforma na jejich obsahu znemožňuje vydělávat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
asd
Host
asd

za půl roku se společně uvidíme na: http://www.pornhub.com/JirkaKral-Minecraft-minihry

FrantaOva
Host
FrantaOva

Ano, jirka Král bude Pornhuber 😀