Skvělá akce Hellblade: Senua’s Sacrifice vyjde také na konzoli Xbox One

Netradiční nezávislá akce Hellblade: Senua’s Sacrifice vyšla před půlrokem pouze ve verzích pro Playstation 4 a PC. Majitelé konzole Xbox One bohužel ostrouhali a zdálo se, že tomu tak zůstane i nadále. Vývojářské studio Ninja Theory se nad nimi nakonec ale přeci jen slitovalo a oznámilo také verzi pro konzoli od Microsoftu.

Hellblade: Senua’s Sacrifice pro Xbox One bude podporovat HDR a majitelé výkonnějšího Xboxu One X si budou moct vybrat ze tří grafických režimů. První přidá dodatečné efekty, druhý udrží framerate na 60 snímcích za vteřinu a třetí umožní hraní v rozlišení 4K.

Hellblade: Senua’s Sacrifice je bez debat velkým pozitivním překvapením letošního léta. Jde o nezávislý titul s omezeným rozpočtem, přesto s ambicemi udělat něco velkého. A to se podařilo. Ne snad do rozsahu – dohrání vám zabere osm hodin -, ale co do zážitku zcela určitě. Občas si sice nedělá starosti s integrací hádanek do kompaktního herního zážitku, skvělé nápady, temná atmosféra a neustálé napětí vám to ale bohatě vynahradí,” chválili jsme v naší recenzi.

Vydáním titulu na Xbox One si vývojářské studio Ninja Theory ještě vylepší příjmy ze hry, která už se bohatě zaplatila a tvůrcům poskytla do budoucna kýženou tvůrčí svobodu.

Hellblade: Senua’s Sacrifice ve verzi pro Xbox One vyjde 11. dubna a bude stát 30 eur jako předchozí verze.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na