Pragmata je tajuplným sci-fi projektem od Capcomu pro novou generaci konzolí a PC

Foto: Pragmata

Budoucnost společnosti Capcom je poměrně nabitá. Poté, co na velké show spojené s odhalením prvních her pro Playstation 5, představil Resident Evil 8: Village, zaujal také druhým projektem, kterým je sci-fi titul Pragmata. Tvůrci však zatím o hře nechtěli nic prozradit, ale alespoň ukázali první trailer.

V traileru Pragmata je k vidění voják ve vesmírném obleku na Times Square v New Yorku. Pomocí jisté zbraně vystřelí do vzduchu kapsli, jež mu umožní vidět události z minulosti, které proběhly v okolních ulicích. Jeden z artefaktů malé holčičky se ale najednou zhmotní a k vojákovi přiběhne. Následné události už jsou pak velmi bizarní. Jakási vesmírná stanice padá směrem k zemi, protagonisty traileru nasaje a vystřelí do vesmíru, kde dvojice skončí na Měsíci a shlíží zpět na Zemi.

Na první pohled by se mohlo jednat o další šílenost Hidea Kojimy, tentokrát ji ale má na svědomí Capcom. Hra každopádně vyjde až v příštím roce, a to na Playstation 5, Xbox Series X a PC.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na