Překvapivě vyšla ambiciózní akce Hunt: Showdown. Zatím jen v předběžném přístupu

Poté, co včera odpoledne skončil uzavřený betatest, se mnozí hráči jistě ptali, kdy opět uslyší o lákavé multiplayerové akci Hunt: Showdown. O to překvapivější je informace, že vývojářeské studio Crytek hru uvolnilo do předběžného přístupu na Steamu, kde si jí můžete zakoupit, stáhnout a začít hrát.

Hunt: Showdown je dále ve fázi alfaverze, což znamená silně nehotový produkt, který teď Crytek prodává za 30 euro. Na druhou stranu, uzavřený betatest ukázal, že hru lze s jistými problémy docela dobře hrát.

Je docela možné, že se vývojářské studio rozhodlo Hunt: Showdown vydat předčasně, aby titul mohl začít generovat příjmy. Není totiž žádným tajemstvím, že se firma nedávno potýkala s vážnými finančními problémy, které se jí podařilo vyřešit jen silným škrtáním projektů a propouštěním zaměstnanců.

Multiplayerová akce Hunt: Showdown staví na zajímavé premise. Jako lovec máte na mapě označené cíle, jejichž likvidace vám přinese odměnu. V druhé fázi pak tuto odměnu musíte ubránit proti ostatním hráčům.

Hunt: Showdown – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na