Proč zmizely všechny Transformers hry ze Steamu?

Transformers je značkou, která svým fanouškům přinesla mnoho smutku. Například, když Optimus Prime v srdceryvné scéně ve skvělém filmu z roku 1986 obětoval svůj život. Nebo když se značky o 20 let později chopil Michael Bay a stvořil filmovou ságu plnou efektů, ale s průměrným dějem. A teď ještě zmizely všechny hry Transformers ze Steamu. Není to snad prokletí?

Důvodem, proč už si na Steamu nekoupíte hry jako Transformers: War for Cybetron, Transformer: Fall of Cybertron nebo Transformers: Devastation, je vypršení licenční dohody mezi společnostmi Hasbro a Activision. Tato společnost vydává hry na motivy Transformers od roku 2007, kdy vyšel Transformers: The Game.

Tato dohoda mimochodem neplatí jen pro Steam, ale také pro Playstation Network. Kdo si hry už v minulosti koupil, může je nadále bez omezení hrát. Bohužel však není možné dokoupit žádné přídavky, které rovněž svorně zmizely.

Přestože mnoho z her na motivy Transformers spadá do propadliště dějin, některé z nich jsou povedené, zejména pak Transformers: War for Cybetron a Transformer: Fall of Cybertron. Zájemci o ně budou pravděpodobně odsouzeni ke koupi použitých DVD, protože se nezdá pravděpodobné, že by byla zmíněná dohoda prodloužena.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na