První záběry z hraní Australian Open Tennisu. Je na co se těšit?

Vývojářské studio Big Ant vypustilo do světa trailer, ve kterém poprvé ukazuje záběry z hraní očekávaného tenisového simulátoru AO Tennis. Ten slibuje být nejpropracovanější tenisovou hrou, která kdy vznikla, ale popravdě – video toto tvrzení zrovna nepodporuje.

Z videa je jasně patrné, jak bude probíhat samotná hra. Nejprve bude třeba přesné místo, kam pošlete míč a přitom stále pohybujete hráčem. Poté se hráč zastaví a vy můžete zesílit úder. Z traileru to celé nepůsobí úplně plynule a bude zajímavé sledovat, jak se autoři popasují s ovládáním na jednotlivých platformách. Tento systém totiž podle všeho bude nejvíce sedět na kombinaci klávesnice a myši, kdy myší určíte dopad míče a klávesnicí budete pohybovat hráčem.

To samozřejmě za předpokladu, že tvůrci AO Tennis ovládání přizpůsobí počítačovým podmínkám a že nepůjde o prostý port z konzolí.

AO Tennis – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jarda
Host
Jarda

😀 Hrůza. Zvuk odehrání míčku je jak když moje babi vyklepává koberec, Rafa vypadá jako buzna buznič a úplně nejlepší jsou ta vítězná gesta se zaťatou pěstí po KAŽDÉ výměně, a to i za stavu 15:0 a 1:1. 😀
Nejlepší tenis, co jsem kdy hrál, byl Smash Court Tennis 3 na PSP. Sice ultra lehké i na nejtěžší obtížnost, ale hratelnost skvělá a grafika (vzhledem k výkonu PSP) parádní.