To je průšvih! Hra Nioh vypadá skvěle, ale nepodporuje myš

Autoři hry Nioh: Complete Edition nejprve naladili PC hráče krásnými obrázky a videi, které jen složitě hledají konkurenci. Jenže ještě před vydáním 7. listopadu vyšlo najevo, že hra vůbec nepodporuje ovládání pomocí myši.

Nutno poznamenat, že v tomto případě jde o předělávku z Playstation 4, což ale nic nemění na tom, že by na počítači měla podporovat standardní kombinaci ovládání pomocí klávesnice a myši. Jenže tvůrci ze studia Team Ninja zůstali pouze u klávesnice, na myš už jaksi zapomněli. Z toho jasně vyplývá, že ke hraní Nioh: Complete Edition budete na počítači potřebovat gamepad, protože jenom na klávesnici je to velmi krkolomné.

Nioh jako takový je každopádně velmi povedenou hrou, která si své ostruhy získala už na Playstation 4. Na PC vyjde coby kompletní edice se všemi přídavky, kterých se dosud dočkala. Velkým příslibem této akční řežby je podpora rozlišení 4K při snímkové frekvenci 60 fps.

Nioh: Complete Edition – PC trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na