První obrázky z Baldur’s Gate 3 ukazují klasiku v moderním hávu

Foto: Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 čeká dnes večer velké vystoupení ze stínu, kde se titul od svého loňského oznámení nacházel, protože jsme o něm nic moc nevěděli. Ale ještě před samotnou akcí v rámci veletrhu PAX East v Bostonu unikla ven sada screenshotů. Na nich jsou k vidění detaily, o nichž už horečnatě debatuje hráčská komunita.

Jedno je jisté: Baldur’s Gate 3 se poměrně výrazně podobá předchozímu titulu vývojářského studia Larian, tedy Divinity: Original Sin 2. Ostatně, obě hry běží na stejném enginu.

Z obrázků je patrné, že rozhovory by měly být více cinematické než v Original Sin 2. K vidění jsou totiž blízké záběry obličejů postav, s nimiž dialogy povedete.

Samotné souboje na první pohled velmi připomínají Divinity: Original Sin 2. Podle všeho budou rovněž tahové, což lze rozpoznat pod lišty akcí a také skutečnosti, že na záběrech není k vidění tolik akce, jako u realtimových bojů.

Před pár dny se objevila informace, že Baldur’s Gate 3 by mělo letos vstoupit do fáze předběžného přístupu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na