První recenze Total War: Three Kingdoms jsou pozitivní. Podívejte se na poslední trailer

Total War: Three Kingdoms

Po dlouhém čekání vychází nový zástupce hlavní větve série Total War. Poté, co se vývojářské studio Creative Assembly delší dobu zaobíralo zasazením do fiktivního světa Warhammer, jsou očekávání od opět historického Total War: Three Kingdoms skutečně nemalá.

A jak se z prvních recenzí zdá, autoři je dokázali uspokojit. Total War: Three Kingdoms totiž sklízí veskrze pozitivní hodnocení, přičemž tím aktuálně nejhorším je 70 %. Padly ale i nějaké ty devadesátky a magazín Wccftech udělil dokonce absolutorium. Průměrné hodnocení však činí 83 %, což valnou většinu recenzí docela dobře vystihuje. Hovoří se v nich o poctivé strategii, která má nějaké ty chybky. “Total War: Three Kingdoms je skvělým kontrastem k Warhammer hrám,” píše Gamestar. “Hodnotný zástupce série Total War. Three Kingdoms dělá mnohem více věcí správně než špatně,” dodává Strategy Informer.

Total War: Three Kingdoms vychází 23. května 2019, a to na výhradně na PC.

Oficiální popis hry

Total War: Three Kingdoms je první hrou v oceňované sérii strategií, která rekonstruuje obrovský konflikt ve starověké Číně. Spojuje poutavou tahovou hru v kampani, ve které jde o budování říše, státnictví a dobývání, s ohromujícími bitvami v reálném čase. Total War: Three Kingdoms nově definuje tuto sérii v době hrdinů a legend.

Total War: Three Kingdoms – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na