PUBG Mobile už je ke stažení také v Evropě. Podívejte se na video a vyzkoušejte mobilní verzi slavné hry

Playerunknown's Battlegrounds Mobile

PUBG Mobile už je možné stahovat pro zařízení s operačním systémem iOS a Android také v Evropě. Titul původně určený pro čínský trh se na Západě jako první objevil v Kanadě a teď se dočkal zbytek světa.

PUBG Mobile je mobilní verzí megaúspěšné multiplayerové Battle Royale akce jménem Playerunknown’s Battlegrounds, kterou po celém světě hrají desítky milionů hráčů. Není těžké uhodnout, že verze pro mobilní zařízení má podobné ambice a chce touhu hráčů po hře ukojit také na cestách.

Soupeření pokračuje na mobilech

Stejně jako v Playerunknown’s Battlegrounds na PC a Xbox One se v PUBG Mobile utkává celkem 100 hráčů v jedné partii. Ti na ostrově bojují o přežití. Vítězí pochopitelně ten, kdo zůstane jako poslední.

PUBG Mobile nabízí herní plochu o rozloze osm krát osm kilometrů, což je překvapivě stejně jako má počítačová a konzolová verze. Nechybí ani vozidla, mezi nimi auta, kamiony, motorky a lodě. Předměty hráči sbírají automaticky.

Na mobilních platformách tak pokračuje soupeření, které spolu aktuálně svádí Playerunknown’s Battlegrounds a konkurenční Battle Royale akce, Fortnite, na počítačích a konzolích. Také druhý zmíněný titul se totiž dočkal plnohodnotné mobilní verze.

PUBG Mobile je k dispozici ke stažení zdarma. Potřebujete pouze Android ve verzi 5.1.1. nebo iOS 9. Za hrou stojí čínský mediální gigant Tencent, který drží práva na značku v Říši středu.

PUBG Mobile – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na