Vychází Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom. Kouzelné japonské dobrodružství sklízí skvělé recenze

Po dlouhém čekání a několika odkladech konečně vychází Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom, který navazuje na první díl Ni No Kuni: Wrath of the White Witch, jenž v roce 2011 způsobil velmi příjemné překvapení.

Pro západní hráče může toto japonské anime RPG působit nenápadným dojmem, ale nutno říct, že jde o jeden z největších titulů prvního čtvrtletí tohoto roku. Přestože má hra typické japonské rysy, západní recenzenti jí takřka beze zbytku chválí. Skvělou atmosféru prvního dílu prý obohatila o mnohem zajímavější a zábavnější herní mechanismy. Ni No Kuni II: Revenant Kingdom si na serveru Metacritic aktuálně drží hodnocení 86 %, získané na základě 54 recenzí.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom je v první řadě RPG, ve kterém se vžijete do role Evana Pettiwhiskera Tildruma, mladého krále, jenž byl vypuzen ze svého království. S hlavním hrdinou se budete pohybovat po rozlehlém otevřeném světě, přičemž v průběhu soubojů můžete ovládat také další postavy. Důležitou součástí hry je potom budování nového království, čímž hra získává strategické prvky.

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom vychází 23. března 2018 na Playstation 4 a současně také na PC, přičemž recenze počítačové verze mluví o velmi kvalitním portu.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na