Radical Heights je další propadák. Cliff Bleszinski v rámci jednoho roku neuspěl už s druhou hrou

Něco takového se jen tak nevidí a už vůbec ne u herních tvůrců, kteří se pyšní hvězdnou aurou jako právě Cliff Bleszinski, jenž má na svědomí několik akčních hitů. V poslední době se mu ale přestává dařit. V minulém roce jeho studio uvedlo na trh online akci LawBreakers, která nebyla špatná, ale nikdo jí nechtěl hrát.

Před několika týdny pak překvapivě vypustil do světa free2play titul Radical Heights, který se snaží vézt na vlně zájmu o battle royale hry jako je Fortnite. Jenže ani tentokrát to podle všeho nevyšlo. Ohlasy hráčů jsou smíšené a jejich počty bohužel jen lehce převyšují ty, které po uvedení zaznamenával LawBreakers.

Půjde to ještě zvrátit?

Aktuálně se hraní Radical Heights věnuje přibližně 2000 až 3000 hráčů současně. Přitom se zdálo, že hře pomůže výpadek serverů Fortnite. To se přechodně skutečně stalo a titul tak zaznamenal svá nejlepší čísla – 12 000 hráčů zároveň – právě v této době. Jenže jakmile se Fortnite opět rozběhlo, po Radical Heights většina hráčů už nevzdechla.

Vývojářské studio Boss Key se pochopitelně snaží zachránit, co se dá a hru tak rychle neodepíše. Ostatně, třeba na příkladu Rainbow Six: Siege lze vidět, že i mizerný začátek se dá usilovnou prací zvrátit a ke hře nakonec přilákat dostatek hráčů. Jenže konkurence je stále početnější a silnější a Cliff Bleszinski přitom není v nejlepší formě.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na