Realistický mód pro Kingdom Come: Deliverance. Český středověk bude ještě neúprosnější

Připadá vám Kingdom Come: Deliverance navzdory autory deklarované snaze o maximální realističnost příliš jednoduchý? Pak pro vás máme řešení – modifikaci Ultimate Realism Overhaul, která mění prakticky každý aspekt herního vyvážení, aby z českého středověku udělala ještě více nehostinné místo, a to především pro nové postavy.

Především levelování je s novým modem výrazně pomalejší a perky přinášejí slabší výhody. Obchodníci vám za zboží dají méně peněz a na kvalitní výzbroj naopak vyžadují více. Kromě toho je náročnější Jindřicha udržet při životě. Potraviny rychleji projdou a navíc hrdina rychleji vyhladoví.

Autoři modifikace velmi zapracovali na vyvážení zbraní a bojích samotných. V nich je třeba skutečně cílit na slabiny nepřátel, jinak nevyhrajete nic. U zbraní a výzbroje se pak prohloubily jejich logické vlastnosti, tedy váha a síla.

Kingdom Come: Deliverance představuje s modifikací Ultimate Realism Overhaul jednoznačně větší výzvu než dosud. Praktická je také modulární instalace, díky které si můžete aktivovat jen určité efekty modifikace. Kdo chce jen změny v bojích, nemusí zároveň aktivovat hospodářské úpravy apod.

Modifikace je k dispozici k bezplatnému stažení na webu Nexusmods.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lojzík
Host
Lojzík

Taky vyzkouším, už mám dohráno a bylo to moc lehký.

Martin
Host
Martin

Díky za tip. Určitě zkusím.