Red Dead Online už má upřesněný termín betatestu. Multiplayer hry roku je více než slibný

Už několik týdnů víme, že Red Dead Redemption 2 (recenze) nebude pouze singleplayerovým zážitkem, jakkoliv by to spoustě hráčů vzhledem ke kvalitám tohoto titulu stačilo. Stejně tak dobře víme, že Red Dead Online, jak se multiplayerový mód bude jmenovat, nemá být pouze doplňkem, ale svébytným prostředím, jež má hráče motivovat k dlouhodobému hraní. V tomto ohledu slouží coby vzory GTA 5, respektive GTA Online.

Tip: Veškeré informace o Red Dead Redemption 2

Je škoda, že Red Dead Online se nestihlo ku příležitosti uvedení Red Dead Redemption 2 do obchodů, ale příběhový zážitek tohoto titulu je stejně tak dlouhý, že většina hráčů ráda chvíli počká. Dosud bylo známo pouze tolik, že betatest Red Dead Online je v plánu na listopad.

Šéf společnosti Take Two, Strauss Zelnick, nyní v rámci konference s investory termín poněkud upřesnil. Betatest Red Dead Online je podle něj v plánu na “konec listopadu”. Oficiální termín by měl brzy následovat. Tehdy se dozvíme také více o obsahu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na