Rekordní výkon ve Fortnite na videu. Hráč zaznamenal 43 zásahů za hru, běžné jsou tak dva tři

Pro mnoho hráčů je velkým výkonem, když se jim v jedné partii Fortnite podaří dva nebo tři zásahy a k tomu získání Victory Royale. Francouzský hráč Teeqzy je ale trochu jiná liga a podle počtu zabití v jedné partii také nejlepší hráč Fortnite současnosti

Nedávno se mu totiž podařil skutečně mistrovský výkon, kdy v jedné partii zaznamenal neuvěřitelných 43 zásahů. Ve své rekordní partii nastoupil coby sólový hráč proti týmům tvořeným čtyřmi hráči. Díky svým bleskurychlým reakcím a vysoké úspěšnosti střelby však likvidoval jednu čtveřici za druhou.

Celou, 18 minut trvající partii si můžete pustit v přiloženém videu. Kdo bude poctivě počítat, dojde k závěru, že Teeqzy zaznamenal dokonce 45 zabití. Poslední dva nepřátele však neodpravil přímou palbou, ale tak, že jim ustřelil půdu pod nohama.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

7
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Toumy
Host
Toumy

No pěkné.. ale běžné 2 – 3? V Fortine je celkem malá, dává se spíš tak 5.. Třeba i 15 je relativně běžné.
Beda, pro prcky to moc není, ono nacombit tam postavení věže, a podobně není úplně lehké 🙂

Beda
Host
Beda

Ale,je to uchylně infantilní.

beda
Host
beda

Ježiš to je hrozná 3,14čovina pro smrady.

david
Host
david

tahne mi na 30 a taky si to rad zahraju. proc hned grcat na hru, protoze te nezaujala 😉

Beda
Host
Beda

Protože,je příšerná a tyhle shity zničili herní scénu.

dahakere
Host
dahakere

Čim ji zničili ? Osobně mi nevyhovuje ten hroznej hype okolo té hry a přestal jsem ji v podstatě hrát, ale zničila herní scénu ? Jako že tvoji kamarádi s tebou nechtějí hrát Dotu (příklad, fakt nevím co hraješ), ale raději si jdou zahrát Fortnite ? Nebo že to je první na Twitchi ? Nebo ono to snad zabraňuje ve tvorbě a hraní jiných her ? Nevšiml jsem si. 😀

Lojzík
Host
Lojzík

COD, Division, nebo podobnou hovadinu? 100 lidí, 100 chutí